Showing 1–10 of 56 results

Zakopane

Zakolove - Centrum Turystyczne

Serdecznie zapraszamy do nowego Centrum Informacji Zakolove! Prawie 4 metrowa multimedialna makieta Tatr zaprowadzi każdego z Was w najdalsze górskie zakątki, pokazując najlepsze zdjęcia i filmy z wybranej trasy!

Zakopane

Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza

Obiekt został zaprojektowany przez Stanisława Witkiewicza w latach 1894-1895. Wzniesiono go w roku 1896. W tym samym roku w czerwcu nastąpiło jego otwarcie.

Zakopane

CiuCiu - Fabryka Cukierków

Ciuciu Cukier Artist ma przyjemność zaprosić Państwa do Najmniejszej na Świecie Fabryki Cukierków. Nasze łakocie produkujemy ręcznie na bazie technologii zaczerpniętej z XVII i XVIII - wiecznych małych manufaktur.

Zakopane

Galeria Władysława Hasiora

Dzieła Władysława Hasiora są uniwersalne. Są także bardzo polskie. Związane z Podhalem - z jego kulturą, wiarą, historią, przyrodą, z tym, co decyduje o pracy, określa rytm życia, co należy do tradycji i współczesności tego terenu - mają znaczenie powszechne.

Zakopane

Galeria Antoniego Rząsy

Twórczość rzeźbiarska Antoniego Rząsy jest jednym z najważniejszych zjawisk sztuki polskiej drugiej połowy XX wieku. Rozpięta między drzewem a niebem była zawsze kontrowersyjna, w każdym odcieniu decyzji artysty, wtedy gdy eksperymentował z materią i gdy mediował z Bogiem.

Zakopane

Miejska Galeria Sztuki

Prezentujemy Państwu bogatą historię Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem, jednej z najstarszych galerii sztuki w Polsce. Jej początki sięgają 1911 roku

Zakopane

Chata Sabały

Dom rodzinny polskiego górala, muzykanta i gawędziarza Jana Krzeptowskiego Sabały, znajdujący się w Zakopanem.

Zakopane

Dom Muzealny Ornak

Znajdują się Państwo w bardzo specyficznym miejscu. To muzeum, którego zwiedzanie dokonuje się poprzez pełen kontakt zwiedzającego z obiektem. Eksponaty nie są tu – jak gdzie indziej – oglądane z dystansu, lecz używane zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem.

Zakopane

Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej

Rzymskokatolickie sanktuarium maryjne w Polsce, wybudowane jako votum za ocalenie życia papieża Jana Pawła II po zamachu z 13 maja 1981. Mieści się przy ul. Krzeptówki.

Zakopane

Sanktuarium Najświętszej Rodziny

Kościół Najświętszej Rodziny w Zakopanem – najstarsza rzymskokatolicka, murowana świątynia Zakopanego